مبل حصیری

مبل حصیری

مبلمان حصیری : مبلمان بامبو ؛ مبلمان خیزرانی ؛ شاید بیشتر شما مبلمان حصیری را به عنوان مبلمان فضای بیرونی یا باغ و تراس بشناسید. اما امروزه مبلمان حصیری مناسب فضای داخل خانه نیز در طرح ها و مدل های مختلف عرضه می‌شوند که ظاهر الهام گرفته از طبیعت آن ها به فضای منزل روح و بافت اضافه می‌کند. به علاوه رنگ اینگونه مبلمان ها تن‌های قهوه‌ای-خاکی هستند که خنثی محسوب می‌شوند و در نتیجه می‌توانند در کنار انواع لوازم و دکوراسیون بیاییند و با آن ها به خوبی هماهنگ شوند. این مبلمان در هر فضایی که اضافه شود احساس راحتی و آرامش را با خود به همراه می آورد.

شما می‌توانید از سبک های مختلف این مبلمان‌ها در فضای بیرون و منزل خود استفاده کنید. اما وقتی که آن ها را در فضای بیرون می‌گذارید باید شرایط نگهداری آن را در نظر بگیرید.

مبل یا صندلی تکی حصیری برای اتاق پذیرایی

مبل های تکی همانند آثار هنری به فضا روح و بافت می‌دهند و تقریبا با دکوراسیون هر فضایی به خوبی همخوانی پیدا می‌کنند. برخی از مبل های حصیری از چوب های مقاومی ساخته شده اند که می‌توانند در شرایط هوایی طوفانی و سرمای زمستان فضای بیرون تاب بیاورند. اما برخی دیگر نیاز به نگهداری و حفاظت دارند و در شرایط جوی بد بهتر است درون منزل برده شوند.

مبلمان حصیری تیره برای فضای شیک و مجلل

آیا می‌خواهید فضایی بسیار مجلل داشته باشید که همزمان ظاهر آن خنثی نیز باشد؟ این خواسته شما در این جا توسط مبلمان حصیری رنگ تیره محقق می‌شود. به هر حال به دلیل وجود تولیدکنندگان زیاد این صنعت، شاید با مبلمان تیره حصیری یکسانی مواجه شوید. اما اگر خوب دقت کنید متوجه می‌شوید که بین متریال استفاده شده در آن ها تفاوت های چشمگیری وجود دارد. محصولات بسیار با کیفیتی وجود دارند که همزمان ظاهر زیبا و راحتی مطلوبی فراهم می‌کنند که هزینه پرداخت شده برای آن ها در طول زمان و از نظر عملکردی مقرون به صرفه محسوب می‌شود.

مبلمان گرد حصیری

همان طرح مبل حصیری بالایی در این جا به صورت یک مبل بزرگ و راحت گوشه ای با ظاهری گرد تولید شده است که هم جلوه پرنشاطی دارد و هم ظاهری بکر و منحصربه فرد.

ترکیب مبلمان حصیری با پارچه ای

ممکن است مبلمان مدرن و حصیری به یک اندازه برای شما جذابیت داشته باشند و در انتخاب یکی از آن ها مردد باشید. در این جا همانند عکس بالا شما می‌توانید از هر دوی آن ها در کنار هم استفاده کنید. اگر به تنهایی از مبلمان حصیری استفاده کنید فضای آن بیشتر مناسب دکوراسیون سبک روستایی می‌شود.

مبلمان حصیری برای استراحت

در این جا شما یک مبل حصیری مدرن تر را مشاهده می‌کنید. آیا دوست ندارید بعد از دوش گرفتن یا سونا روی این مبل راحت دراز بکشید؟ برای این که جلوه این مبل گرم تر و پرنشاط تر باشد می‌توانید از تشک هایی با رنگ های شاد و پرجنب و جوش برای آن استفاده کنید.

مبلمان حصیری با رنگ های ظریف و کم رنگ خاکی

بافت ها می‌توانند با رنگ و شکل شان فضای اطراف مان را غنی تر کنند. این بسیار مهم است و موجب صرفه جویی زیادی در هزینه و تلاش‌های ما در حین طراحی می شود. رنگ های روشن کم رنگ خاکی به زیبایی در این عکس به نمایش درآمده اند. شما می‌توانید با آوردن گلدان هایی، بین آن ها و درختان بیرون پیوند برقرار کنید. رنگ سبز گلدان ها کنتراست زیبایی با رنگ این مبلمان پدید می‌آورد.

مبلمان حصیری در فضای احاطه شده با طبیعت سبز

برای زیباتر شدن جلوه این مبلمان ها سعی کنید آن ها را در اتاقی قرار دهید که طبیعت سبز درختان در کنار آن ها نمایان باشد. این مبلمان حصیری نقش بسیار مهمی در متعادل نشان دادن کنتراست بین سبز و نارنجی این فضای داخلی ایفا می‌کنند. سازه و اسکلت این مبلمان حصیری به گونه ای است که می‌توانید از چنین پارچه رومبلی، ضخیم، راحت و پرزرق و زرقی بر روی آن استفاده کنید.

مبلمان حصیری با پارچه رومبلی سبز رنگ

مبلمان حصیری به دلیل رنگ خنثای چوبی که دارند به خوبی می‌توانند با هر رنگی هماهنگ شوند که در این جا به عنوان نمونه ما مبلمان حصیری با تشک سبز رنگ را به نمایش گذاشته ایم. بنابراین بدون نگرانی و دغدغه می‌توانید از انواع رنگ های متمایز و شاد مانند قرمز، زرد، نارنجی و…برای تشک و کوسن های مبلمان حصیری خود استفاده کنید. گزینه های طراحی زیادی پیش روی شماست. پس منتظر چه هستید؟!

فهرست
مشاوره فروش