رز گاردن

مبلمان اداری

مبل اداری به مجموعه ای از میز و صندلی ، گروهی از لوازم و وسایل کار و نشستن اطلاق می‌شود که برای محیط های اداری مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته این موضوع به این معنی نیست که مبلمان اداری مختص به محیط های اداری بوده و در منزل کاربردی ندارد .

دیگر ابزارها

با نگاه دقیق تر می‌توان متوجه این موضوع شد. استفاده از میز تحریر، میز کامپیوتر نمونه هایی از مبل اداری در منزل مورد استفاده قرار گیرند. این محصولات می توانند در یک اتاق که حکم محیط کار را دارند قرار گرفته و یا می توان برای راحتی بهتر و استفاده آسان از وسایل دیگر مورد استفاده قرار گیرند .

به طور مثال میز کامپیوتر می توان دسترسی و کار با کامپیوتر را در محیط خانه راحتتر کند.

چقدر از ساعات روزمره خود را با مبل اداری سپری می‌کنید؟

زمان هایی که پشت کامپیوتر خانه یا محل کارتان مشغول کار هستید، در مطب دکتر روی مبل انتظار نشسته اید، در فرودگاه منتظر مانده اید، برای نوشتن متنی پشت میز تحریر نشسته اید ، در رستوران مشغول میل کردن غذا هستید و یا روبروی باجه ی بانک نشسته اید ، در مدرسه روی نیمکت نشسته اید .

در تمامی این موارد ذکر شده با مبلمان اداری سر و کار داشته اید.

در انتخاب مبلمان اداری با توجه به محیط آن دقت کنید.

مبلمان اداری یک عامل حیاتی در محیط کسب و کار سازمانی می‌باشد که با داشتن کیفیت مناسب، ظاهری زیبا، راحتی هم به سازمان رسمیت و زیبایی می‫‌بخشد و هم در روحیه کارمندان مجموعه و هم در جذب مشتری تاثیر به سزایی دارد.

انواع مدل ها و طرح های مختلف

مبل اداری به دلیل استفاده های مختلف در اشکال و طرح های گوناگونی می باشند که متناسب با کاربرد آنها ،هر یک طرح منحصر به فردی دارند. برای مثال تجهیزات اداری که در بخش مدیریت استفاده می‌شود ، با تجهیزات سایر قسمت ها متفاوت هستند.

فهرست
مشاوره فروش